O nas

Agencja Reklamowa - Usługowa Flesz

Została założona w 1990 roku. Zajmujemy się kompleksową obługą podmiotów gospodarczych oferujemy swoje usługi w branży reklamy wizualnej.

W minionym okresie zdobyliśmy jedno ze znaczących miejsc wśród firm specjalizujących się w tej branży. Tą wysoką pozycję zawdzięczamy trwałej i owocnej współpracy z naszymi partnerami na terenie całego kraju.

Jako wyspecjalizowana agencja reklamowa świadczymy usługi wsparte doświadczeniem w zakresie realizacji projektów szeroko pojętej reklamy wizualnej. Współuczestnictwo w wielu akcjach promocyjnych dla drobnych jak i sieciowych klientów, dało nam swobodę i pewność siebie w sprawnym realizowaniu powierzonych nam obowiązków. Duża mobilność i sprawność operacyjna przyczyniła się do sukcesu niejednej kampanii reklamowej, w której uczestniczyliśmy. Było to możliwe dzięki dużemu zaangażowaniu i zorganizowaniu przy akcjach obejmujących zasięgiem całą Polskę. Dzięki naszym wysiłkom w zakresie projektowania drogowego, poprawiliśmy znajomość oraz łatwość dostępu w terenie do obiektów naszych klientów. Prace te realizowaliśmy zawsze kompleksowo – od wizualizacji, poprzez wszystkie uzgodnienia z właściwymi urzędami po ustawienie naprowadzeń drogowych w miejscach uzgodnionych w projekcie. W tym zakresie doceniły nas już koncerny paliwowe, centra handlowe, hotele. W dziale produkcyjnym naszej firmy powstają również według zapotrzebowania oraz wytycznych klienta reklamy wielkoformatowe tzw. billboardy, kasetony podświetlane, banery. Przy realizacjach z zastosowaniem skomplikowanej grafiki współpracujemy z wieloma drukarniami z naszego regionu, przekazując klientowi produkt w wersji ostatecznej, gotowy do wykorzystania.
Mamy nadzieję, że współpraca z nami przyczyni się do sukcesu każdego powierzonego nam projektu i dostarczy Państwu dużej satysfakcji z rozwoju własnej firmy. Liczymy na owocną współpracę.

 

Nasze referencje

Shell

Bombardier

Kubald

Prezydent miasta gliwice

Budimex

Gpd